Wesela

Sala Redutowa, czyli idealne miejsce na organizacje wymarzonego wesela

Koncerty

Imprezy okolicznościowe w Sali Redutowej organizujemy dokładnie według potrzeb naszych Gości

Bale

Idealne miejsce na organizację wszelkich balów oraz studniówek

Konferencje

W naszej sali można organizować konferencje oraz szkolenia. Sala Redutowa może pomieścić do 640 osób
74

O Sali Redutowej

Sala Redutowa, utrzymana w barwnym stylu neorenesansowym, jest jednym z najpiękniejszych, najbardziej malowniczych tego typu wnętrz w Polsce.

Wspaniałe plafony i żeliwne arkady, a przede wszystkim bogata dekoracja sztukatorska, nadają jej wyjątkowego charakteru. To z kolei sprawiło, że już od samego początku swojego istnienia Sala Redutowa cieszyła się ogromną popularnością wśród artystycznych, przemysłowych i politycznych elit. Bywała przestrzenią dla wystaw, przedstawień teatralnych i kabaretowych, balów karnawałowych, kwestii na sprawę narodową i licznych innych wydarzeń.

Szukasz nietypowego miejsca na wesele, koncert, konferencję czy inne niestandardowe wydarzenie? Po szczegóły dotyczące wynajęcia Sali Redutowej zapraszamy do kontaktu.

Wesela Bielsko-Biała

Sala Redutowa, to miejsce wprost idealne do organizacji wymarzonego wesela, dokładamy wszelkich starań, żeby wszystkie potrzeby naszych Gości zostały spełnione.

Otoczymy Państwa profesjonalną opieką i pomocą, abyście Państwo mogli skupić się wyłącznie na najpiękniejszym dniu Waszego życia, nie musząc stresować się sprawami organizacyjnymi. Zapewniamy, iż wszystkie elementy, które bierzemy na swoje barki, przejdą najśmielsze oczekiwania.

Aktualności

Wesołych Świąt

2 lata temu

Naszym klientom oraz najemcom Kamienicy pod Orłem życzymy radosnych i nastrojowych Świąt Bożego Narodzenia. A w Nowym 2022 roku pomyślności w realizacji planów zawodowych oraz prywatnych. 

Shameku – nowa japońska restauracja

2 lata temu

Już wkrótce otwarcie nowej restauracji w Pasażu pod Orłem specjalizującej się w autentycznym Curry and Rice (Kare Raisu) oraz innych przysmakach z Wysp Kwitnącej Wiśni.

Jak jesień – to wieczory z książką

2 lata temu

Zapraszamy do wydawnictwa Dragon, które znajduje się w Pasażu pod Orłem. A w nim… premiera przejmującej, wzruszającej i niosącej nadzieję powieść “Brakujący obrazek” Anny Ziobro. Czy to tej książki brakuje w Twojej biblioteczce?

Zrób sobie prezent z Lilou

2 lata temu

Piękna kolorowa bransoletka, pierścionek z kolorowym kamieniem, a może etno kolczyki – idealny prezent dla ukochanej, siotry. A może chcesz rozweselić swoje jesienne stylizacje i zrobisz sobie prezent sama?  Zapraszamy do salonu Be My LILOU, który znajduje się w naszym Pasażu.

Skontaktuj się z nami!