Więcej niż prestiżowy budynek.

W naszej kamienicy wiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniej lokalizacji dla lokalu. Dlatego naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości pomieszczeń w najlepszej możliwej lokalizacji w Bielsko-Białej!

Obdarowujemy wsparciem wszystkich naszych klientów, co sprawia, że nasza firma to więcej niż przestrzeń dla lokali, to doskonałe miejsce do pracy.

109
153

Doskonałe miejsce do pracy!

Zapewniamy najwyższą jakość powierzchni użytkowych oraz szereg dodatkowych usług. Oferujemy elastyczność w kształtowaniu wewnętrznej powierzchni lokalu oraz maksimum możliwości aranżacyjnych.

Położenie w centrum miasta zapewnia dodatkowo bogatą ofertę udogodnień. Zapraszamy na wycieczkę po kamienicy!

Zapewniamy wszystko, co potrzebne — a nawet więcej.

Nieruchomość wyposażona w niezbędne przyłącza i instalacje do prowadzenia działalności usługowej. Doskonała lokalizacja w centrum Bielsko-Białej, wysoka jakość wykonania i możliwość aranżacji według własnych potrzeb.

Lokal może być zaadaptowane m.in. na potrzeby gabinetów, salonów, restauracji, czy sklepów. Możliwość własnej aranżacji lokalu oraz przystosowania go do profitu działalności. Kaucja + opłaty do uzgodnienia! Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na prezentację na żywo.

135

Skontaktuj się z nami!